| deeitza a întrebat:

Buna TPU M-am certat cu baiatul de care imi place pana acum ma intelegeam bine cu el dar ieri ne-am certat dintr-o prostie i-am smuls o sticla din mana si m-a facut proasta si ca mai bine ma arunc in dunare si de atunci nu a mai vorbit cu mine pana azi cand ne-a adus profa niste lucrari si a venit la mine bucuros si m-a luat in brate si a inceput sa vorbeasca cu mine fara sa fac nimic. Voi ce credeti simte ceva pentru. mine?

Răspuns Câştigător
| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Este foarte greu de spus ce simte, se vede ca este ff nehotarat daca sta cu tine, apoi te afce proasta si dupa te imbratiseaza. Eu zic sa te duci frumusel la el si sa-l intrebi dc te-a facut proasta si ti-a spus sa te urunci in dunare?! Daca se balbaie e clar: DELETE HIM! daca isi cere scuze mai da-i o sansa, cine stie, poate s-a intamplat ceva rau in familia lui si nu a avut asupra cui sa-si reverse nervii.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bunăî.
Și de ce te-a făcut proastă? Așa este educat? Ce apucături!
Pa, pa.

| alina58 a răspuns:

E nehotarat, dar si daca nu i-ar placea de tine, nu inseamna ca trebuie sa te jigneasca. E foarte urat din partea lui, daca el nu te respecta, ar fi mai bine sa il lasi, si sa iti gasesti un baiat care te apreciaza si stie sa se comporte atat cu tine cat si cu altii.

| DrA a răspuns:

Draga Deeitza,
In primul rand cred ca ar trebui sa ai o discutie serioasa cu el. Cred ca nu ti-a placut felul in care ti-a vorbit.
Este o vorba foarte inteleapta " un barbat il ai asa cum in cresti". Daca tu ii vei permite sa vorbeasca asa cu tine asa va face si in continuare. Trebuie sa ai o discutie cu el. E posibil sa tina la tine, dar sfatul meu e sa ceri sa te respecte. E ft important intr-o relatie. Succes