| oanazuzi a întrebat:

Buna TPU m-am certat cu cea mai 'buna' prietena ma uraste foarte mult pentru ca intotdeauna am invinso la orice si este foarte populara dar nu stiu cum sa le iau pe celelalte fete de partea mea pe care ea le barfea la minehee hee ce mai prietena fundahappy

Răspuns Câştigător
| condemnedAntagonist a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea daca chiar merita... ai nev doar de timpbig grin acum si eu sunt in aceiasi situatie cu cel mai bun "prieten" al meu sad Sa sti ca unele prietene in fata ta sunt cele mai bune stau cu tine barfesc cu tine dar pe la spatele tau te vorbesc incontinuu rad de tine si isi bat joc de tinewinking asa ca sa ai grija.Asi putea sa mai scriu mult si bine da ma cam dor degetele asa ca Pa! si multa BAFTA!

3 răspunsuri:
| oanazuzi explică:

As vrea mai multe raspunsuri la intrebarea asta

| PoisonJuke a răspuns:

O.o avem un razboi aici? rolling on the floor

| noname_6733 a răspuns:

Vai...am avut si eu "prietene"ca tine. daca vrei sa nu pici prost in fata celorlalti, las-o in pace.demonstreaza ca ai caracterwinking si nu face ceea ce face si ea.