| JustAaGirl a întrebat:

Buna TPU...
M-am certat cu o prietena..Eram pe mess si mai vorbeam si ea a zis DND si am intrebat-o de ce? apoi a inceput sa ma injure in toate felurile.M-am enervat si i-am intors injuraturile dupa care i-am zis ca oricum ea injura pentru ca nu are alta arma.
A stat putin a pai mi-a zis ca ii trimite unui baiat de care mi-a placut (acum nu-mi place deloc de el) un mesaj: ii zic : BUna sunt bff lu shelby ea mereu vb de tine si te place rau de tot si vrea sa se combine neaparat e turbata sa mor eu (am copiat asta din ce mi-a zis ea de pe mess)
Ca sa nu raman fara nimic de spus i-am zis ca ii trimit mesaj iubitului ei in care sa-i zis despre cum se purta ca o pitipoanca cum se prostea si alte defecte.
Spunea ca-s proasta, vaca si in toate felurile ca ii zic ca pute straight face
I-am zis o data ca ii mirosea gura si o data ca trebuie sa spele geaca straight face
Pe bune, asta e motiv sa te porti asa?!
Ce pot face? puppy dog eyes
Si dupa ce ne-am certat ea a iesit de pe net si cat am scris eu mesajul mi-a zis ca sunt o proasta straight face
Deci...Ce pot face?
momentan nu o bag in seama.

Răspuns Câştigător
| Visitor a răspuns:

Nu-ti unple capu cu prostii daca era o prietena adevarata nu proceda asa, nnu o baga in seama si mai departe... daca isi va da seama ca a gresit isi va cere scuze! Fundita?

3 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Deci...o numesti "prietena"?
Nu poti face nimic, baga-ti organul sexual lipsa in ea, rudele ei vii sau moarte si gata. Daca ii zice tipului ala ceva pur si simplu vorbesti cu baiatul si ii spui ca ea a mintit.

| AdeeMaria a răspuns:

Vairolling on the floor))))))
Ia te uita...asa faceam si eu cu cea mai buna prietena a mea inainte rolling eyes ne certam din orice lucrusor marunt. Ne injuram,ne reprosam toate lucrurile,ne uitam una la alta parca eram spanzuratoare si altele laughing
Dupa,ce crezi?happy Ne parea rau.
Singurul meu sfat este sa va impacati, pentru ca sti cum se zice:"Si ne iarta noua greselile noastre, precum si noi iertam gresitilor nostri''. Nu merita sincer sa va certati tocmai din aceasta cauza, aveti o viata mai fetelor, oricum nu o sa puteti trai asa. laughing
Cereti-va amandoua scuze una de la alta si iesiti undeva in oras sa va plimbati ca va trece smug

| adeee79 a răspuns:

Wow... asta da cearta laughing, dar nu lua in seama toate amenintarile happy sunt sigura ca nu e in stare sa faca ce spune, iar daca da si tu trebuie sa ii raspunzi cu aceiasi moneda :p... deocamdata las-o sa se linisteasca, iar dupa cateva zile vei vedea ca va veni din nou la tine, iar daca nu, inseamna ca nici macar nu ti-a fost prietena.