| claudytza a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutorul vostru! Cea mai buna prietena a mea s-a indragostit de un baiat. El vb farte urat cu ea si o face in toate felurile! Intr-o zi m-a intrebat daca pot s-o ajut cu niste injuraturi pentru el, deoarece ea este timida, in special cand vorbeste cu acel baiat. I-am spus ca daca si ea il va injura nu o va ajuta cu nimic, dar ea nu ma ascultat! Intr-o zi s-a certat rau cu el, din nou pentru ca o facea in toate felurile (parasuta, proasta). Ea s-a enervat si a inceput sa-l injure! Baiatul acela i-a spus sa n-o mai prinda pe strada deoarece in caz ca o vede o va bate (el este un bataus destul de cunoscut in scoala noastra)! Acum ii este frica sa mai iasa din casa, iar eu nu stiu cu ce o pot ajuta! I-am spus sa-i spuna surori ei mai mari, dar ea spune ca nu vrea, deoarece parintii si sora ei nu sunt de acord de o relatia la doar 13 ani

Va rog ajutati-ma! sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i si tu iubitului tau sa o lase in pace.am si eu un caz asemanator.incearca sa ii faci sa se impace. sper ca ti-am fost de folos. fundita?happy