| anonim_4396 a întrebat:

.Buna TPU, m-am certat cu prietena, si nu mai vorbeste cu mine, acum pe prostia ai de ask.fm a pus cineva intrebari daca ii place de cineva cu ce litera incepe numele lui blablabla... a raspuns ca ii place de unu, intrebarea meaa este s-a terminat sau vrea sa ma faca gelos?
Ma gandeam sa ma duc sa o iau de la scoala si sa o intreb ce facem? daca e sa ma duc cum formulez intrebarea? daca mai exista ceva intre noi... ajutati-ma

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai rabdare cu timpu o sa se schimbe lucrurile.

| dorin1990 a răspuns:

Tu trebuie sa-i dai doar impulsul sa vezi cum reactioneaza iar daca te place va reactiona intr-un mod bun.

| Yahweh a răspuns:

Nu mai fi asa disperat dupa ea, femeile in general miros repede un astfel de tip, e ceva genetic la femei, un fel de a 6-lea simt, fi mai distant, cu siguranta mai sunt si alte fete, fa-o tu geloasa, ai sa vezi ca te va cauta eawinking