| Necunoscuta112 a întrebat:

M-am certat cu un bun amic care imi este ca un frate.Totul a pornit de la o cearta banala.Ideea e ca el o sa plece adica mai sta aici decat saptamana asta.Am fost putin cam rautacioasa pentru ca el nu stiu cu ce se lauda ca daca vrea poate sa imi inchida internetul ca el cunoaste niste persoane si am zis ca are probleme cu socializarea ca trebuie sa se duca la psiholog ca nu imi pare rau ca pleaca chestii de genu.El m-a facut proasta si dupa m-am dus la el si i-am zis :ma faci sa rad cine imi zice mie ca sunt proasta unu cu cinci la biologie si cu 7 la istorie. Dupa el mi-a zis ca el nu are 6 prieteni ca mine ca are mai multi.La a patra ora cand sa imi pun ghiozdanul(noi stam pe hol pana se suna) pe hol nu aveam loc pentru ca eu am ghiozdan troler asa ca am dat la o parte ghiozdanul lui(amicului cu cate mam certat)si mi l-am pus pe al meu.Precizez ca i lam pus frumos.Dupa vine o colega care zice ca in colt acolo unde iam pus ghiozdanul lui este locul ei de ghiozdan(noi nu avem locurile cu ghiozdan dar ea e putin cam nesimtita si crede ca tot pe ce pune mana e al ei) si a aruncat ghiozdanul in mijlocul holului. Dupa vine el si imi zice ce sa ma astept de la tine tu ai puso sa imi arunce ghiozdanul.Mi-a zis ca inainte eram de treaba dar acum sunt gen o fata pe care nu o suporta nimeni.Ce sa fac ca sa ma impac cu el dar totusi mie asa sa ma duc eu sa ii cer scuze avand in vedere ca eu nu prea sunt genul acela sa fiu umila in fata cuiva.Nu va pot raspunde la răspunsurile care o sa le dati pt ca nu am emailul confirmat si am dat deja 10 rasp

Răspuns Câştigător
| Ombladoana a răspuns:

Am patit si eu ceva de genul, dar s-a refacut totul de la sine... Aveti nevoie de putin timp. happy