| anonim_4396 a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu de 6 luni ieri. ieri am iesit cu un alt baiat..doar pentru faptul ca eram suparata, dar mai era si o alta prietena de-a mea. nu stiu cum dar prietenul meu a aflat tot ..si acum nu mai vrea sa ne vedem, ce pot face? vreau sa fiu cu el din nousad nu am nicio treaba cu celalalt cu care am iesit

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai, la motivele pentru care v-ati despartit,tu ai pus capac.El poate fi acum convins ca ai avut si alte,, iesiri,, daca te-ai,, cuplat,, asa repede.Cam greu sa mai revina...Trebuie sa astepti sa se linisteasca si sa incerci sa discuti cu el in prezenta prietenei cu care ai fost.

| fearlessss a răspuns:

Incearca sa-i explicit, daca nu te asculta pe tine, I-a legatura cu prietenii lui si roaga-i sa-i spuna.Demontreaza-i ca tu il iubesti pe el. daca te va intelege e bine. daca nu. poate nu e chiar cine crezi tu si ar trebui sa te gandesti putin daca chiar vrei sa fi cu el.Bafta!

| Xenia16 a răspuns:

Prietenul tau nu are de ce sa se supere daca numai erati impreuna era tot dreptul tau sa te vezi cu cine doresti. Inteleg ca a fost doar din suparare si spune-i si lui asta si daca nu va intelege inseamna ca nu te merita. Succes si numai suferi atat nu e bine:*

| FlorinFindus a răspuns:

Nu cred ca ar mai fi sanse de impacare