| danut93 a întrebat:

M-am gandit sa ii fac un cadou prietenei mele.As dori sa scriu un fel de poveste despre relatia noastra de la inceput si pana acum, sa o transpun pe hartie.Intrebarea este cum as putea sa fac o carticica in ale carei pagini sa fie scrisa aceasta povestioara.Nu va ganditi ca vreau sa public cartea, doamne fereste!
Este strict pentru frumusetea cadoului.Cred ca e mult mai interesat ca nestiind despre ce e vorba in carte,sa se regaseasca pe masura ce citeste, decat daca ar citi asta de pe o foaie banala.
Stiti cumva unde as putea sa fac ceva de genul asta?

Funda plus vot!kiss
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Lalala25 a răspuns:

Pai incearca sa printezi pe o foaie cartonata o imagine si lipeste mai multe foicele in ea, si sa desenezi pe fiecare pagina ceva legat de ce scrii tu eu am mai incercat si a aratat foarte frumos happy

Funda?