| cami13 a întrebat:

M-am indragostit lulea de un baiat si chiar stau cu el. Problema e ca eu nu sut sigura ca el ma iubeste. Nu ma suna, nu imi trimite mesaje daca nu ii trimit eu si vorbim doar pe Facebook desi parca nu prea avem ce sa vorbim. El e de la oras si eu de la tara si ne vedem doar la sfarsitul saptamanii. E cu un an mai mare ca mine si dupa mine e cel mai frumos baiat. Ce as putea face sa aflu daca ma iubeste sau ce sfaturi imi dati? Cel mai bun raspuns primeste o funda. Mersii! :* :*

Răspuns Câştigător
| LexieღLorraine a răspuns:

Buna! Deci... parerea mea este ca un baiat il cuceresti prin felul tau de a fi (bineinteles asta se aplica doar daca este un baiat "cuminte", adica sa nu isi bata joc de fete cum fac altii. intelegi tu ce vreau sa zic). Trebuie sa fii naturala si astfel el o sa fie atras. Daca tu te chinui sa atragi atentia si sa faci totul perfect nu cred ca o sa iasa chiar rezultatul dorit adica "Nu incerca sa fii ceea ce nu esti". Daca te iubeste o sa iti dai seama dupa comportamentul lui, ar fi putin mai timid, ar avea oarecare retineri, oricum si daca nu te iubeste sa stii ca nu este ultimul baiat. Totul depinde de tine.Bafta!

1 răspuns:
| byby34 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu! eu am incercat sa ma acomodez cu faptul ca iubeste alta fata! eu oricat as incerca numi pot lua gandu de la el!

eu cred ca trebuie sa faci mai bine cunostinta cu el si sa vb!

Sper cam ajutat! daca ti se pare OK raspunsu... FUNDA?!?