| cami13 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac. Sunt topita dupa un baiat si stau cu el. Dar el nu ma suna niciodata. Vorbim pe Facebook dar si atunci doar eu ii trimit mesaj si nici atunci nu vorbim prea mult. Credeti ca nu ma place sau e doar timid? EL e din Craiova si eu din Bailesti si de vedem doar sambata si duminica. E cu un an mai mare ca mine si e varul cele mai bune prietene. Niste sfaturi ve rog...

1 răspuns:
| adriana49 a răspuns:

Eu zic sa iti faci curaj si sa ii spui ce simti pentru el. Atunci poate vei afla ce simte si el pentru tine.