| DoLLHouse a întrebat:

Buna TPU m-am uitat la un film tarata in iad, acum am mici viziuni din film care ma sperie putin, ii cv grav? cel mai bun rasp primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Subconstientul tau inca proceseaza acele imagini probabil esti mai mica de varsta si acela nu e chiar un film de groaza dar daca esti mica de ani nu cred ca e potrivit pentru tine acel film.nu e nimic grav dar pe viitor ai grija la ce filme te uiti si acele mici viziuni cum spui nu sunt viziuni ci mici secvente din film

1 răspuns:
| Yummi a răspuns:

Nu este nimic grav. filmul a fost prea ' de groaza ' pentru tine happy. Si mie mi s-a intamplat si am 'supravietuit' rolling on the floor b-)