| vanilivanessa a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu niste raspusnuri va rog? de ce uram pe cei ce ne iubesc si iubim pe cei ce ne urasc? deci toti baietii pe care i-am placut si inca ii mai plac, nu ma plac iar cei urati sunt morti dupa mine? oare de ce?

1 răspuns:
| magiktiesto a răspuns:

Cand vei intilni persoana potrivita vei afla raspunsurile, pentru fiecare este cineva, asta inseamna ca trebuie sa ai rabdare si sa astepti. daca totusi nu ai rabdare eu presupun ca nu ai intilnit persoanele potrivite si ca ei sunt diferiti fata de tine.deci concluzia este ca iti vei gasi perechea si nimic pentru tine nu va mai conta.