| Izabella312 a întrebat:

De ce ma simt intimidata cand baietii imi spun ca ma iubesc? In mintea mea ma gandesc de ce ma plac...si ma simt blocata. Adica nu e deloc placut, ma simt incomod. Chiar daca stiu ca nu este decat o atractie, ma gandesc mereu ce vad la mine si ca sunt atatea fete mai frumoase ca mine si de ce tocmai eu...asa am fost mereu. Oare de ce? In ciuda acestor lucruri am o parere foarte buna despre mine.(am 15 ani) Multumesc tare mult celor care imi vor raspunde!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lipsa de experienta isi spune cuvantul... Este o manifestare normala a oricarei fete cu bun simt.

| peperonies a răspuns:

Oamenilor diferiti le plac lucruri diferite.

sau https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......1d9700.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca vor sex si, in realitate, nu te iubesc. Problema rezolvata, nu mai ai pentru ce sa te simti intimidata.

| Kenya a răspuns:

Probabil nu vorbesc serios cand o fac... In ziua de azi sa spui te iubesc e ceva normal... Nu se mai spune cand chiar se simte... Se spune de toata copila\copilul de 13 ani fara nicio experienta.

| madalinamadu a răspuns:

Nu te mai gândi la asta. Gândeşte-te că ai multe calităţi pentru care merită să fii iubită. Dacă băieţii îţi spun asta înseamnă că ai ceva special care îi atrage şi ar trebui să fii mândră de asta.