| Gaby_9228 a întrebat:

Ma bucur sa ma alatur blogului vostru. Am si eu o mica problemasad. Saptamana viitoare este majoratul prietenului meu si nu stiu ce cadou ar fi mai potrivit pentru o zi importanta ca asta.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Buna. Si bine ai venit. Pai pareera mea de baiat iai un set de argint lantic si bretara, si in lantic sa fie initiala numelui tau agatat si totul o sa fie ok happy
Succes.
Ciao:p

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu i-am luat doua bluze de firma din mall (ca acolo ai de unde alege). Ceva care stiam sigur ca ii place.

Nu te gandi la pret caci poti gasi la reduceri o gramada de haine.

O alta varianta ar fi un tricou personalizat amuzant, care nu costa mai mult de 50 de roni.

| Gaby_9228 explică:

Multumesc mult!