| mariacristina_2657 a întrebat:

Saptamana viitoare am fost invitata la majoratul unui prieten si nu am idee ce cadou as putea sa ii iau. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Ai o multime de optiuni, cel mai bine ar fi daca ai stii ce ii place, de ce e pasionat si depinde si de bugetul de care dispuiconfused

pai ai putea sa ii iei ceva care stii tu ca i-ar putea fi folositor de exo carte sau bineinteles daca nu are o camera digitala, un soft-cu licentza a ceva interesant...baietii sunt pragmatici si destul de bine ancorati in realitate, astfel incat orice are legatura foarte mare cu hobby-urile lui ar fi bine venit...
ai mai putea sa ii iei un ceas sau un parfum original, o tabla de sah din imitatie de cristal e un obiect decorativ superblove struck
sau un set de golf, tenis sau ce sport stii ca i-ar placea lui...hmmthinking si pe langa astea ai putea sa ii mai pui si ceva mai simpatic :lumanari|betisoare parfumate, prezervativ, o bratara cu un mesaj haios pe ea, o cana mai trasnitahee hee, suzeta, biberon in care sa pui eventual o bautura mai fina, un ''tort''cu multa frisca si in loc de blat mamaligalaughing, catuse cu puf, accesorii pentru masina, si multe chestii de genul asta. sper ca te-am ajutat:*