| MariaIoana15 a întrebat:

Ma chinui de jumătate de an sa gasesc pe cineva pe Facebook, dar ma poate ajuta cineva va rog, mult? Ii stiu doar unul din nume(sau porecla). Va rog mult. Funda

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Putem sa incercam cel putin...lasa aici datele pe care le cunosti despre respectiva persoana si vad ce pot facewinking (nume,porecla,varsta aproximativa, gen, culoare, inaltime, greutate aprox ca sa ne dam seama ce persoana ar putea fi)

| MaryaMiriam a răspuns:

Pai întreabă pe cineva care crezi că ar știi. Sau poate nu are Facebook.