| MariaIoana15 a întrebat:

Va rog, ma poate ajuta cineva sa găsesc o persoana pe Facebook, având in vedere ca ii stiu doar unul din nume sau porecla? Funda! Va rog!

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Încă nu te dai bătută? laughing

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Depinde cat de mult e completat profilul si cat de corect/exact.
Poti cauta dupa oras, dupa scoala, loc de munca, etc. ca sa micsorezi nr. de rezultate.

| qZizzziii a răspuns:

Eu am si porecla pusa, poate o are si el/ea. Deci incearca sa il cauti dupa porecla. Daca nu cauta pe cineva care locuieste in acelasi oras cu persoana respectiva si intra pe profilul orasului si cauta-i numele. Daca nici asa nu il/o gasesti, uita-te pe un profil al unei persoane populare cu multi prieteni din orasul lui/ei si cauta-i numele. Daca nici asa nu merge nu are Facebook tongue