| Pdelia a întrebat:

Buna TPU ...ma doare spatele dar trebuie sa-mi vina si menstruatia(am si lichid alb) credeti ca e vreo problema? nu am picat sau ceva poate fi din cauza menstruatiei?

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, poate fi de la menstruatiewinking

| AnnnaMarrria a răspuns:

Da!
Daca te doare spatele si ai si acel lichid alb, spumos asa nu?
sau branzos inseamna ca trebuie sa-ti vina

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Da poate fi din cauza menstruatiei, spatele, burta, capul, nu sunt obligatorii durerile la menstruatie...pe mine nu ma doare nimic cand sunt in c. m., Bye, si ai grija de tine!

| Andrux_3060 a răspuns:

Nu e nicio problema este f.normal happy
te asigur tongue
asa am si eu big grin