| AndreeaAmalia177 a întrebat:

ma framanta ceva si aș vrea cateva sfaturi aseara am fost la club si prietenul meu nu a venit dar în schimb fostul meu prieten era pe acolodar nu m-a deranjat prezenta lui ca am stat cu o prietena, el a plecat acasa si în scurt timp am primit mesaj de la el, am vorbit maxim 5 minute dupa care m-a chemat sa ne vedem, greseala mea a fost ca am plecat a doua greseala este ca el s-a despartit de iubita lui fix in ziua respectiva si ea îmi este prietena sa trecem peste, ne am vazut si nu stiu cum sa întamplat sa ne sarutam, si a ramas intre noi dar nu am putut ține atat în mine asa ca i-am povestit iubitului meu pentru ca m-am simtit vinovata întrebarea mea este, oare fostul iubit mai tine la mine ca altfel nu îmi explic situatia de ce m-a sarutat cand el are o relatie de aproape 1 an, multumesc cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca ar fi tinut la tine ar fi fost iubitul tau in continuare. Probabil s-a simtit atras de tine si a vrut sa te sarute.

| Violleta2022 a răspuns:

Se cheama consolare de udpa despartire!
Cand cel paarsit alearga la prieteni sau la c... ca sa-si satisfaca orgoliul sau madularul.
In cazul tau, te-a vazut singura in club si si-a dat seama ca esti o gasca usor de dus de nas, asa ca, a profitat sa te cheme si sa primeasca ce si-a dorit. De altfel ai confirmat asta.
Nu, nu te mai iubeste, te-a sarutat doar ca sa se razbune pe iubita de care s-a despartit. Tu ai fost acolo cand el a avut nevoie, te-a folosit si te va parasii cu usurinta, pentru ca nu are sens sa stea intr-o relatie care nu a functionat nici in trecut si nici nu va functiona acum, cand tocmai ai dovedit ca nu potii fiid e incredere, daca ti-ai lasta iubitul si ai fugit la un "fost" iubit s ate saruti cu el, cand te-a chemat.

Cel mai probabil si actualul prieten iti va da papucii, pentru ca, are dreptate!