| Mariidc a întrebat:

Ma joc pe miniclip.com niste jocuri dragute dar unele dintre ele nu se incarca adica dau click pe jocl respectiv, se incarca jocul si ramane pagina aia unde e jocul neagra. Folosesc mozilla si daca intru pe internet explorer tot asa e. Ce trebuie sa descarc? Fundita daca merge ^.^

3 răspunsuri:
| AAlinaaa a răspuns:

Poate ca pluginul este de vina.Reinstaleaza altul mai nou. happy

| cosmin_9449 a răspuns:

Buna,si eu joc miniclip, si eu am patit asa.Trebuie sa-ti descarci Google Chrome si daca nu-ti merge descarca Adobe Air sau Adobe Flash Player.Iti tin pumni sa-ti mearga.

| Mariidc explică (pentru cosmin_9449):

Am instalat si google chrome am descarcat si ce mi-ai zis tu si nu merge sad