| anasefa100 a întrebat:

Buna TPU ma numesc ana maria dar prieteni imi spuna ana eu am o problema cu relatile dintre mine si prieteni mei vreau sa-mi dea o fata un sfat care stie si atrecut prin chestilea astea vreau defiecare data cand sunt cu un baiat si dupa aia ma despart de el sa nu mai pun totul la inima la suflet sanu mai ma doara cand al privesc din departare? un raspun urgent cad de repede

6 răspunsuri:
| Andreia98 a răspuns:

Am trecut prin asta, dar depinde de vointa fiecaruia.eu sunt exact ca tine dar dupa ce mi.a placut de un tip 2 ani de zile mi.a trecut.pur si simplu nu puteam sa mi.l scot din cap ba si aveam fantezii cu el.incearca sa iti gasesti pe altcineva si sa te atasezi de acea persoana incat sa uiti de el.

| anasefa100 explică (pentru Andreia98):

Ok Mss :*:*:* o sa fac cum spui tu

| windix a răspuns:

Daca te-ai desparit de el si inca il iubesti, impaca-te.

| anasefa100 explică (pentru windix):

Cum sa fac sa uit de fostul iubit?

| windix a răspuns (pentru anasefa100):

Gaseste-ti altul! Fostul se va enerva si va vrea inapoi la tine. Respinge-l.

| anasefa100 explică (pentru windix):

Multumesc! mi-a fost de ajutor:*:*:*