| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ma numesc Ana Maria si vreau sa-mi fac mai multi prieteni iubitori de ( anime si kpop ) laughing sa am si eu cu cine sa vorbescwinking iubesc mult japonia si as vrea sa am pe cineva cu care sa vorbesc despre asta las id-ul meu aici cine vrea sa fie prietenul meu sa il adauge la el in lista :"3 : ana_maria596 xd

7 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Traiesti in Romania...

| PuUfiy a răspuns (pentru Zenit313):

Asa este traiesc in Romania si asta ma face si mai tare sa scap de aceasta tara infecta laughing fiecare cu visurile lui nu trebuie sa-mi amintesti tu lucrul acesta ( de parca nu mai are voie omul sa spere si el la ceva mai bun ca vine cineva sa-i spulbere totul) >.tongue

| Zenit313 a răspuns (pentru PuUfiy):

" Nu renunța la visele tale, continuă să dormi."
-Albert Einstein.

| PuUfiy a răspuns (pentru Zenit313):

Sunt persoane care raman la stadiul de vis iar altele care le transforma in realitate asa ca shh... daca tu nu poti sa transformi un vis in realitate nu le spune si celorlalti ca nu potwinking

| PuUfiy a răspuns (pentru Zenit313):

Si in primul rand tu ai deviat total de la cea ce am spus eu prima data faptul ca am vru sa-mi fac mai multi prieteni care iubesc japonia si tot ce tine de ea nu inseamna ca nu imi place unde sunt acum laughing si in primul rand nu ai de unde stii in ce tara ma aflu asa ca mai bine taci si da cu parerea cuiva care chiar are nevoie de ea happy

| Zenit313 a răspuns (pentru PuUfiy):

Nu ai inteles ce am vrut sa zic! laughing
In fine..nu imi pasa.

| Zenit313 a răspuns (pentru PuUfiy):

Te contrazici singura...