| ecaterinadonose a întrebat:

Ma numesc Ecaterina si am o problema. Mama mea nu ma lasa sa port adidasi fara sosete. Cum as putea rezolva problema si sa o conving sa ma lase?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa porti adidasi fara sosete?
Nu-i deloc igienic si apoi, iti dezvolta bacterii si ciuperci la unghiile de la picioare din cauza transpiratiei.
Nu mai spun ca nu te poti descalta nicaieri, ca iti vor putii picioarele in asa hal, ca toti vor fugiide tine.
Mama ta are perfecta dreptate, pentru ca nu-i normal si nici sanatos, sa porti incaltaminte sport, pe piciorul gol.

| Bernardus a răspuns:

Ii porti fara sosete fara sa stie.