| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Ioana si am 14 ani. Mama mea nu ma lasa sa port pantofi decupati, sandale, etc. Cum as putea rezolva?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii cumperi ei cadou o pereche de ziua ei sau asa ca si cadou si va trebui sa ii poarte si astfel ii zici ca si tie ti-ar sta bine ca daca ea poarta vrei si tu.

| kar1GaNNN a răspuns:

Ii spui ca te simti bine in ei si vrei sa ii porți. Sa isi cumpere si ea daca nu te crede.

| Kerre a răspuns:

Ii zici ca ii doresti foarte mult si ca iti da foarte bine in ei.

| AnOnImA4109 a răspuns:

Vorbești cu ea despre cât de mult îți plac și că vrei să porți, poate îi arăți câteva poze, și dacă nu poartă și fără să știe ea, doar nu stă toată ziua după tine să vadă cu ce te îmbraci.winking