| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. deci am o prietena de care imi place foarte mult si si ei de mine dar mama nu ma lasa sa ma duc la ea am 13 ani iar ea 12 cum as putea s`o conving sa ma lase va rog.

3 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Spune-i ca o placi si zi ca nu mai ai 7 ani si ca ar fi cazul sa iti dea mai multa libertate.

| claudytza01 a răspuns:

Spune-i k va pregatiti pentru un examen sau un test sau spune-i k mergi la un coleg si at te duci la ea:d

| FGirl a răspuns:

Spune-i ca te ajuta la teme, ca ea invata bine si tu nu te descurci la materia x. Poate te lasa sa o aduci la tine.

Craciun fericit!