| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Ma simt cam prost de cand am aflat ca ce pe care il plac este intr-un grad de rudenie mai indepartat cu mine. Deci este in clasa a 8 a eu in a 5 a nu e prea rau asta poate cu clasa adica na 3 ani, mai ales ca si el ma placea dar de cand cu rudenia, nu a mai dat semne ca ma place. Sa va spun cum e de suntem rude : stra bunicile noastre erau verisoare bune, mama mamei mele cu tatal tatalui lui, erau verisori, mama mea cu tatal lui sunt verisori. Ce credeti putem fi impreuna? funda!

Răspuns Câştigător
| 21Ada a răspuns:

Daa sunteti veriosori de gradul 4 oh go on si in plus nu o sa av casatoriti ca sa iasa copii vostri ciudati, nu are nimic oh go on stai calm

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Iubire interzisa laughing
dupa parerea mea daca nu e o rudenie apropiata...
nu ar fi nicio problema.

| Dema a răspuns:

DA! Raspunsul meu este da! Deoarece am avut si eu un caz asemanator si am fost mult timp impreuna! Bafta! Sper ca nu vei regreta de alegerea facuta)))Fundita?>.

| mat31new a răspuns:

Se poate. eu am un var de al-2-lea care s-a casatorit cu o verisoara de-a lui de a-3-a

| 123456_7455 a răspuns:

Da dc nu pentru ca sunteti deja verisori d a 2 adica nu vad problema doar nu va casatoriti laughing