| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU happy. Am un coleg in clasa de care imi cam place de pe la inceputul anului scolar... Am asteptat crezand ca s-ar putea intampla ceva dar. nimic thinking Eu nu stiu daca el ma place deoarece nu imi da cam nici un semn... adica. el mereu ma tachineaza (ii place sa faca asta) etc. Acum cateva zile i-am spus prietenei lui cele mai bune ca imi place de el, iar astazi fata resp. m-a intrebat daca el mi-ar cere sa ma cmb cu el ce i-asi spune? Si eu am ramas asa straight face. Ma gandesc ca poate el a pus-o sa ma intrebe asta?
Huh. nu stiu.
Ziceti-mi si mie ce sa fac. daca aveti vreo idee normal laughing
Thanks happy

1 răspuns:
| zeg685 a răspuns:

Cel mai bine este sa il inviti la o intalnire si sa ii spui ca il iubesti mult. Ii dai si un pupic daca vrei.Primesc fundita?