| Seby80 a întrebat:

Buna TPU , ma uitam pe youtube si am dat de un baiat ,,Sungha Jung" ,am vazut ca e mare cantaret la chitara pentru varsta lui. Nu stiu de ce am impresia , dar chinezii , japonezii , asiaticii sunt ca niste roboti , am dreptate? ei sunt mai talentati ca noi , adica romanii? Va rog seriozitate , ofer funda !

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Ei muncesc mai mult nu neaparat ca sunt mai talentati noi romanii suntem mai mult cu distractia

| sandramaria20 a răspuns:

Sunt mare fana, il iubesc, il ador si pentru mine e cel mai tare baiat si da e extrem de talentat si mor dupa melodile lui mai ales Bolero e super melodia dar el munceste foarte mult pentru a canta intr-adevar asa e cum a sus si AlinKun!love struck