| prroberto123 a întrebat:

Buna TPU.Mai am putin pana intru la liceu si as vrea sa stiu ce se da la fiecare profil(teza,bac, materii).

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Eu pot sa-ti spun la Bio-Chimie [pentru ca acolo sunt si anul viitor termin]. Tezele le dai din Romana, Mate, Biologie, Chimie/Fizica la alegere.Bac-ul il dai din Romana, Mate/Biologie/Chimie 2 la alegere.
Materiile sunt normale, faci desen pana pe a 10-a inclusiv[muzica la fel], apoi vine Logica[clasa a 9-a], Educatie Antreprenoriala[cls a 10-a], Psihologie si Finante[cls a 11-a], si Filozofie[a 12-a].In rest sunt ore normale[romana,mate,geografie,istorie,franceza,engleza,chimie,bio, TIC[Tehnologia informatiilor si comunicatiilor, e pe calculator], informatica, fizica, sport si cam atat.
sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns: