| anonim_4396 a întrebat:

Maine am examenul de bacalaureat si sunt foarte stresata. Vreau sa imi iau niste calmante..imi recomanda cineva ceva bun? Multumesc, va pup!

10 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

E un examen important, cu siguranta! dar nu te mai stresa mai mult decat trebuie. Fa o rugaciune si odihneste-te! pentru ca maine sa fi la 100 % la proba scrisa de limba romana! bafta iti dorim!

| Simona a răspuns (pentru ywar):

Multumesc,asa voi face! Sper sa fie bine...

| ywar a răspuns (pentru Simona):

Cu placere Simona sa auzim de bine! si nu uita FARA CALMANTE!
TE pupam!

| Simona a răspuns (pentru ywar):

Revin dupa, cu rezultatele laughing ..de ce fara? chiar am nevoie, sunt foarte emotiva straight face

| ywar a răspuns (pentru Simona):

A fost un sfat prietenesc al unui om care a trecut prin bac acum muuulti ani happy

| Simona a răspuns (pentru ywar):

Am inteles.Merci! happy

| vampir004 a răspuns:

Pana la urma este doar un examenwinking, concentreaza-te, incearca sa nu-i mai da importanta, iar maine vei fi pregatita

| Simona a răspuns (pentru vampir004):

Am mari emotii. sad

| vampir004 a răspuns (pentru Simona):

Nu te mai gandii la examenwinking, gandeste-te la un vis frumos, si incearca s ate concentrezi maine, apropo baftawinking

| Simona a răspuns (pentru vampir004):

Multumesc tare muuuult! puppy dog eyes O sa incerc..desi in interiorul meu numai eu stiu ce e. laughing