| Andreea_9845 a întrebat:

Buna TPU maine as vrea sa ma imbrac destul de elegant cred si nu stiu ce sa-mi iau pe mine m-am gandit sa-mi iau cizmele niste colanti mov si o bluza peste fund si niste cercei fen mai lungi aurii si nu stiu cum ar parea?

2 răspunsuri:
| Ioana_2144 a răspuns:

Pai cu cerceii aurii ar veni chiar aiurea dar restul e bine vreau si eu sa ma imbrac asa dar nu am bluza peste fund

abia astept sa te vad :*::X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci peste cerceii aurii. Atâta timp cât nu sunt din aur, au un aspect ieftin. Restul e relativ ok, depinde și unde mergi.