| sweetchocolate a întrebat:

Cum sa ma imbrac maine seara de Craciun? P. S. o sa plec la colindat apoi pe la 9 vom merge la petrecere, la un baiat acasa. As vrea sa imi iau o bluza mai lunga, mulata, colanti si niste cizme lungi. Sau sa imi iau o rochita, colanti si cizme?

1 răspuns:
| adorciocolata a răspuns:

Merge prima varianta cu bluza lunga, ca e cam frig afara. Si mai accesorizeaza putin tinuta si o sa fie ok. O bratara sau un inel de efect si gata! Distractie placuta maine! happy