| Cristi1305 a întrebat:

maine este ziua varului meu, si nu prea am bani de cadou, momentan stau cu bunica mea deoarece parintii mei sunt la munca in Spania, si nu mi-au trimis inca bani, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti sa nu te duci la ziua lui si sa ii explici frumos ca nu stai prea bine cu banii. Va intelege si mai mult ca sigur daca sunteti apropiati te va chema la ziua lui si fara cadouwinking

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai bine ii spui ca i-ai comandat ceva de pe net si a intarziat si ca o sa i-l dai cand vine. Asta daca sunteti prieteni foarte apropiati. Daca te duci fara cadou si ii spui ca nu ai avut bani atunci o sa fie cam trist.

| darrio2007 a răspuns:

Cere-i bunicii cu imprumut. Si ii dai inapoi cand vei primi de la parinti. Daca trimit.