| ZzZzZzZz a întrebat:

I-am cumparat ceva mai special unel fete de care imi place si as vrea sa ii scriu ceva intr-o scrisoare/felicitare.
Dar nu stiu cum as putea sa fac o scrisoare/felicitare mai speciala, nu as imparte foaia in 2 si apoi sa scriu in ea ceva.
Niste idei? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| IonutSultana a răspuns:

Cuvintele care ies din mititelul ala face scrisoarea mai speciala :) Ii poti scrie o poezie, si apoi niste urari sa ii mearga bine tot anul, uite aici http://alte-ganduri.blogspot.com/2012/02/ochii-tai.html

| ZzZzZzZz explică (pentru IonutSultana):

Eu stiu ce sa scriu dar nu stiu cum sa arate felicitarea aia.ca totusi nu as scrie pe o foaie A4.

| BadeaValeria a răspuns:

Pai poti folosi hartie colorata,lipici cu sclipici, lipesti niste inimioare, si dupa ce faci felicitarea o dai cu parfumul tau preferat sa aiba si amintire.te pup pa.totusi ce i-ai cumparat?