| loryys a întrebat:

maine surioara mea are o intalnire cu un baiat...cum sa se comporte la prima intalnire.cum sa se comporte cand o saruta.( m-a obligat sa pun aceasta intrebare) pentru cel mai bun RASPUNS FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

Cu siguranta sa se comporte normal, sa fi-e asa cum este ea, nu trebuie sa ai un comportament adecvat ca sa ai o intalnire perfecta, spune sa isi controleze emotiile, sa nu le aiba, nici nu are de ce, si daca o saruta sa se comporte normal, pai eu zic sa fi-e blanda iar dupa ce se termina sarutul sa zambeasca, asta ar insemna ca i-ar fi placut!

3 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Sa fie originala si clasica, sa nu fie prea timida si sa fie sigura pe ea. Cum sa se comporte cand o saruta?laughing rolling on the floor asta nu se explica e un sentiment care`ti vine p loc, se vede ca e prima ei relatie. oricum succes! :d funda?

| totalus a răspuns:

Sa se comporte normal, si cat mai natural, restul vine de la sine, degeaba ii zici o mie de chestii care sa le faca, ca la emotille de la prima intalnire uiti tot laughing... deci cel mai sigur e sa fie naturala, in felul asta, baiatu isi poate da seama daca o place sau nu.

| Bogdan_6967 a răspuns:

Sa fie ea insasi. In ceea ce priveste sarutul, daca surioarei tale ii place baiatul respectiv, eu sunt de parere ca ar trebui sa reactioneze normal, sa se lase sarutata iar dupa sarut ar putea sa-i spuna ca i-a placut. Baiatul va fi incantat sa auda asta, chiar va zambi.