| johnyxus a întrebat:

Cum trebuie sa se comporte un baiat la prima intalnire? Fara misto!

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Depinde de fata!
Daca stii ca e bagaboanta (sau in devenire) e bine sa ai prezervativ la tine sa ii spui ca iti place stilul direct!
Daca e fata cuminte, trebuie sa o faci sa isi doreasca sa mai iasa cu tine:
1. sa se simta protejata
2. sa o distrezi
3. sa o complimentezi discret
4. nu ii invada din prima spatiul intim, las-o pe ea sa semnalizeze ceva, nu e greu, li se citeste in priviri!

Stima!

7 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Firesc, cu o atitudine pozitiva. Fetele sunt atente la detalii: miros, dantura, aspectul hainelor, al unghiilor. Succes si la urmatoarele intalniri!

| elComandantee a răspuns:

Relaxat.
Scopul primei întâlniri este acela de a încerca să cunoşti persoana cu care te întâlneşti dar şi acela de a vă distra.
Nu te duci acolo să o impresionezi.

| JaguarSType a răspuns:

Pai trebuie sa fiie el insusi si sa se poarte fiarte pozitiv deoarece fata e atent la atitutinile lui etc.

| MIru a răspuns:

Trebuie sa fie atent la ce vrea ea, sa fie sincer, sa nu aiba emotii si daca are si simtul umorului e foarte binewinking

| MikKinder98 a răspuns:

De ce m-ai exclus?!laughing

| loveday a răspuns:

Trebuie sa fii romantic, tandru, in adevarat sens al cuvantului un gentleman si nu o saruta din prima funda?

| loveday a răspuns:

Buna! :* In primul rand trebuie sa fie tandru, calm si mai ales generos... spune-i cuvinte duci si fa-o sa sesimta protejata te pup happy