| Nutzzuboy a întrebat:

Cum ar trebui sa se comporte un baiat la prima intalnire?(astept raspuns din partea fetelor). Cum ar trebui sa se comporte o fata la prima intalnire?(raspuns din partea baietilor). Nu am gasit categoria social. Sper ca am postat bine. Bafta

Răspuns Câştigător
| Linka89 a răspuns:

Un baiat ar trebui sa fie modest, atent, rusinos asa...doar la prima vedere, ca de obicei noi suntem cele rushinoase, si dac veti fi si voi asa pai va trece toata intilnirea in tacere. incearca sa spui ceva amuzant, noi cind zimbim ne simtim mai libere. si evident sarutul.in dependetsa, daca ai de gind sa mai ai citeva intilniri cu ea, ar fi bine laprima intilnire sa nu o saruti, asta va fi ceva pe neasteptate poate de ea.insa o va face sa astepte si mai mult o urmatoare intilnire, si deja la urmatoarea intilnire asa pela mijlokul ei, nu chiar deodata, ai putea sa savurezi din dulceatsa buzishoarelor eiwinkingtongue

1 răspuns:
| ZeWsSs a răspuns:

Deci am sa raspund pentru aman2 partilelaughing eu ca baiat la prima intalnire cu o fata nuss ma comport ciudat nu sunt in apele mele sunt si putin timid poate incerc sa o impresionez facand lucruri care nu imi stau in caracter...nu sunt prea indraznet pentru ca nu stiu exact ce imi permite si ce nu respectiva pnm.si ca fata la prima intalnire, sa fie ea mai tupeista pentru ca de obicei baietii nu se supara asa usor ca fetele si nu prea au nimic de pierdut si sa fie comunicativa, sper ca am ajutat