| anonim_4396 a întrebat:

Maine trebuie sa ma internez pentru 18 zile in spital pentru recuperari la coloana. Imi este foarte greu sa ma internez si nu vreau, dar stiu ca este pentru sanatatea mea si mai sunt si parintii care ma forteaza. Nu imi place deloc acolo, am mai fost internata si nu puteam sa mananc nimic, am apucat cu unele in salon care stiau doar sa barfeasca si sa rada de mine, nu puteam sa vorbesc la telefon in salon, nu puteam sa fac nimic, am plans foarte mult (eu nu sunt invatata sa plec de acasa) si am auzit cand o asistenta a spus ca "sunt dusa". Mai ales ca parintii mei au spus ca nu o sa vina la mine ca e o pierdere de bani si de timp. Am inceput sa plang de pe acum. Cum pot sa fiu tare sa nu plang pe perioada internarii?

1 răspuns:
| SLexuS a răspuns:

Usor nu te gandesti in asemenea situati trebuei sa fi tare pentru cand o sa fi mare tot singura o sa te descurci ia-ti ceva de citit fa niste activitati joaca-te pe telefon ori ce si fi tare

FUNDĂ?