| RockStar a întrebat:

Hi.
Joi dimineata la ora 4 m-am trezit cu o durere foarte mare. ( de ziua lui iubii sad ), de abia puteam sa umblu straight face, cu greu am ajuns pana in camera la parintii sa ii anunt ca sunt pe moarte si numai pot.straight face
Tata a chemat ambulanta, a venit mi-a facut o injectie cica sa imi amorteasca dar nu mia amortit nimic straight face... m-a luat si mau dus la spital acolo miau pus perfuzi nici nu asa nu mia amortit straight face, numai puteam de durere straight face. O persoana de acolo ce avea grija de copilul ei bolnav imi spune ca cum de nu plang cand am asemenea durere. Eu de abia puteam sa respir si sa si plang pe deasuprastraight face cred ca ma sufocam, habar nu am. Fetele din salon au chemat asistentele ca sunt pe moarte si numai pot sa suport durerea, cu greu au venit sa imi faca o injectie straight face, am adormit o ora jumatate si m-am trezit deoarece iar a inceput sa ma doara de muream pe loc straight face, nici nu am mancat nimic deoarece imi era rau nu ma simteam bine deloc straight face. Vine o alta asistenta si imi face o alta injectie si am luat somn si nu am mai simtit nimic :-s, mi-a spus daca am mancat si i-am zis ca nu am mancat deoarece mie rau daca pap. si mi-a dat injectia aceea si a zis sa nu pap 2 ore. Cand m-am trezit era iubii langa mine, eram atat de suparata ca sunt la spital chiar de ziua lui crying cand trebuia sa ii dau cadoul :-

2 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Nu te simtii vinovata, relaxeazate, nu ai cum sa ai cancer! Doamne! nu te mai gandi la prostii! Parul iti poate cadea si din alte motive! Revinoti fate bine si lasa grijiile!

| passenger a răspuns:

Si pana la urma ai murit? straight face