| anonim_4396 a întrebat:

Merg pe strada si imi atrage atentia o fata draguta. Cum fac sa intru in vorba cu ea si sa obtin o eventuala intalnire? Multumesc. Vreau raspunsuri siincere!

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai pur si simplu vorbeste cu ea,fa-i niste complimente,spune-i ca-i frumoasa ca arata bine,fii un gentelman cum se spune,vorbeste-i frumos,sa nu-i te adresezi cu un limbaj vulgar,prima impresie conteaza,prezinte-te,spune mai multe lucruri despre tine,fii sincer,fetelor le plac baietii mai sinceri din cate stiu,apoi dupa ce mai discutati invit-o la o intalnire in oras,unde sa va simtiti bine impreuna,nu trebuie sa faci ceva extravagant ca sa o impresionezi,un simplu gest ajunge,un gest frumos.
La intalnire sa gasesti subiecte comune de discutie ceva care sa nu o plictiseasca si tu in timp ce vorbesti ea sa fie atenta mai mult pe telefon decat la ce ai tu de spus, evita subiectele legate de scoala sau asa mai departe si nu incerca sa vorbesti mai mult tu sa o lasi si pe ea sa vorbeasca si sa asculti ce are de spus, fetelor le plac baietii atenti, ascult-o bine si poate gasiti niste lucruri in comun, fii tu insuti.
Sper ca te-am ajutat.
Toate cele bune.

| tare84 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi frumos Octavian

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru tare84):

Cu placere.ma bucur ca te-am ajutat si mersi frumos pentru funda.

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te duci tiptil in spatele ei, o bati usor pe umar, se va intoarce sa vada cine este, tu te uiti in ochii ei si`i spui: "Bauuu! Vreau sa avem 10 copii impreuna!". Probabil nu vei obtine o intalnire dar te alegi cu un tatuaj misto pe fata.

Lasand asta la o parte, du`te la ea si spune`i ca o placi, te prezinti, o intrebi lucruri ciudate (nu!), ii iei numarul de telefon spunandu`i ca ai vrea sa va mai vedeti, o inviti undeva 2-3 zile mai tarziu.Greu nu?

| Decicumzici a răspuns:

Batista cu cloroform e solutiawinking funda? xD

| Decicumzici a răspuns (pentru Decicumzici):

Bine iti mai trebuie si o dubita neagra cu geamuri fumurii si ceva franghie... astea deja sunt detalii tehnice xD