| millar a întrebat:

Buna TPU. Mi-a cazut ieri telefonul in apa, pe moment l-am sters repede si am incercat sa il sterg si inauntru pe la mufe. Am Samsung a 10.
Astazi a inceput sa imi faca displayl fite si l-am stin si pus in orez.
Ce sfaturi imi puteti da? Cat costa sa il duc la reparat? Cel mai mult imi pare rau de poze. Daca il aprind incepe din ce in ce mai mult sa se vada ecranul alb.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

...si pus in orez. (?).
Sfat. Unul nou.

| Crescent a răspuns:

Nu cred ca mai merge sa rezolvi ceva. Ar trebui sa te uiti la niste oferte.

| Ciprian09 a răspuns:

Unde l ai pus?laughing))
daca ai nevoie am eu un prieten chinez, in caz ca.