| iöиi a întrebat:

mi-a cazut un dinte :-s, sunt in clasa a 7a, e canin. Mi-a zis cineva ca nu-mi mai creste si trebuie sa-mi pun altul.Nu-mi fi amintesc sa-mi mai fi cazut o data thinking n-o sa mai creasca?crying

Răspuns Câştigător
| haucara a răspuns:

Caninii sunt dintii care cad la varsta de aproximativ 12-13 ani. Nu te ingrijora bineinteles ca o sa-ti creasca, daca te uiti mai atent sigur o sa vezi ca deja a inceput.
In cazul mai rau in care nu s-a intamplat acest lucru, trebuie sa faci o radiografie a dintilor, urmand ca mai apoi medicul dentist sa iti spuna ce e de facut :d...in principiu nu te ingrijora ce ti s-a intamplat e normal, crede-ma am trecut prin asta...straight face