| raperul99 a întrebat:

Salut, un dinte "canin" mi-a cazut pe data de 15 februarie 2019, iar astazi in data de 2020.6.12 nu mi-a crescut nici macar un pic, trebuie sa fiu speriat sau este de la corp proceseaza mai greu? La o clinica / dispensar nu ma pot duce deoarece parintii mei nu sunt de acord!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Să înțelegem că a fost dinte de lapte, da? Pentru că scrii foarte clar și frumos și pari a fi destul de mare.
Dacă era de lapte, trebuia să înceapă să crească, da, de un an și ceva, tebuia să îl ai înapoi.

1 răspuns: