| anonim_4396 a întrebat:

Acum 5 minute tot miscam cu limba de un dinte [canin din ala ascutit], si dintr'o data mi-a cazut. Nu mi-a curs sange, nu m-a durut. As vrea sa va intreb, ce as putea face cu el?laughing Sub perna nu il pun happy Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlexandruRadu95 a răspuns:

Pai citi ani ai ca ti-a cazut un dinte desigur ca nu il pune sub perna haha ar fi bine sa il arunci ca sa creasca celalat mai repede bunica mi-a spus ca daca nu arunci dintele cazut cel nou va creste mai greu deci nu se stie daca este adevarat dar eu mereu asa faceam o zi buna

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ştii cum purtau indienii colţ de câine la gât, legat cu o aţă/sfoară? Eh, aşa fă şi tu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti dau tie dintele? laughing

| val31989 a răspuns:

Arunca´l.

| Siegfried a răspuns:

Lasa-te de heroina.

| Beib_Dizzy_1998 a răspuns:

Iti dau un sfat prietenesc, acuma nu stiu ce varsta ai. da eu zic, sa nu mai pui intrebarii din astea. ca is fara logica. cu toti stim ca acea " zana maseluta " ii mami. yawn asa ca pentru binele lenjeriei, fa-i cunostiinta cu tomberonul. happy