| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!

Mi-am cumpărat telefon Samsung Galaxy ACE S 5830 şi nu ştiu cum să instalez teme. Aş avea nevoie de ajutor.
Dau funda!
Mulţumesc.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cauți în magazinul google play. Scrii teme sau ceva de genul sau scrii wallpapers.

| Satango a răspuns (pentru T0T):

Această întrebare am pus-o în 29 August 2014. Nu mai am acel telefon. Dar mulţumesc.

| T0T a răspuns (pentru Satango):

Păi de, voi generația asta vă schimbați telefoanele ca pe șosete. laughing

| Satango a răspuns (pentru T0T):

No. Telefonul meu pe care-l folosesc îl am de 2 ani. Acel telefon l-am cumpărat fratelui meu. Puţin contează, mă rog.