| SecretName03 a întrebat:

Mi-am cumparat un lac de unghii fosforescent (este incolor si in inuneric nu are nici un efect, adica nu este fosforescent ). Stiti cumva ce se intampla? Ce as putea face pentru il face sa,, functioneze"?
Scuzati categoria, dar e cea mai populata!

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Lacul se numeste "neon"... Am si eu, unghiile lumineaza doar in cluburi sau in oricare loc unde se afla lumini cu neonwinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| melittlelioness a răspuns:

Probabil trebuie sa stai la lumina cu unghiile pentru a se incarca
Fundaa

| Mariiia987 a răspuns:

Am si eu la fel. Dar nu este chiar cum se zice ''fosforescent''. Deci nu-i poti face nimic happy