| EllysS_4019 a întrebat:

am si eu o problema. Astazi cand am downloadat photoshop-ul mi-a aparut:

"Windows cannon open this file:

File: Adobe Photoshop CS3-Portable.rar.crdownload

To open this file, Windows needs to know what program created it. Windows can go online to look it up automatically, or you can manually select from a list of programs on your computer."

De ce? adica mi s-a mai intamplat sa downloadez ceva de pe net si sa nu pot intra si tot asa imi aparea... ce as putea sa fac sa-mi mearga? Va rog frumos sa ma ajutati, dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sa instalezi Winrar si apoi sa dezarhivezi ceea ce ai descarcat. Winrar il descarci de aici in functie de sistemul tau de operare:
-pentru Windows 32 BIT
http://www.rarlab.com/rar/wrar420ro.exe
-pentru Windows 64 BIT
http://www.rarlab.com/rar/winrar-x64-420ro.exe

Bafta! (dupa descarcare si instalare winrar, da click dreapta pe Adobe Photoshop CS3 si -> Extract to Adobe Photoshop CS3, intr-un folder nou creat o sa-ti apara iconita de instalare Photoshop CS3)