| BarbieDoll_5756 a întrebat:

Buna TPUhappy.Mi.am descarcat pe calculator eBuddy mi l.am instalat pe telefon.mi-am facut eBudyy ID. dau Sign in.si imi apare Conectare eBuddy ID... si astept. apoi imi scrie "Timp expirat! Procesul de logare dureaza mai mult ca de obicei, incearca mai tarziu!". Am incercat si mai tarziu.si am incercat una dupa alta. dar nu mergecrying.
[Mentionez ca am telefon LG kp501]

Ce trebuie sa ii fac?
La telefoanele astea nu merge eBuddy straight face

Va rog:*
Spune. ti-mi:*
big hug

mescbig hug

Dau FUNDA:*

2 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai si eu am ebuddy pe telefon numai ca eu am Nokia n73 si mi-a aparut si mie odata "Timp expirat! Procesul de logare dureaza mai mult ca de obicei, incearca mai tarziu"si am incercat mai tarziu si mi-a mers...
Eu am downloadat "ebuddy messenger mobile"de pe telefon si l`am bagat direct in telefon nu l`am bagat in pc si dupa pe telefon :].

| Florin_3378 a răspuns:

Ceau merge eBuddy dar trebuie sa faci urmatoare cheste sa mergi la o filiala LG sau la un service autorizat de reparatii telefoane si introduceri soft etc... si ii rogi frumos sa iti faca eBudy sa mearga pentru ca e ceva din soft dar eu zic ca nu merita sa umbli atatwinkingwinkingsfatu meu