| aleexkdos90 a întrebat:

Bună TPU, mi-am făcut mai demult card la banca Transilvania pentru bursa și mama e tutorele meu, gen al cardului, mi-am instalat aplicația BT de pe magazin play dar nu mă pot conecta pe ea că sunt minora, dacă se conectează mama merge? Sau cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E posibil ca un drum la banca sa fie necesar pentru activarea aplicatiei, deci mergi insotita cu mama ta sau intreaba direct pe pagina lor Facebook cum se procedeaza.

| mODIN a răspuns:

Da, trebuie sa se conecteze ea