| YooAna2796 a întrebat:

Mi-am instalat Windows 7 si nu stiu sa umblu pe el...1.Cum dau drumul la sunet( am dat pe un videclip pe youtube si nu se aude nimic dar nu este din cauza la boxe )? 2 cum pot pune o poza pe desktop? si mai multe informatii despre windows 7 imi mai puteti da?(funda)

Răspuns Câştigător
| zSchizophrenic a răspuns:

Păi în primul` rand ai instalat placa de sunet? Poză pe desktop:Dai click dreapta pe poză şii pe undeva pe acolo scrie"Set as Desktop Background", dai click acolo şii gata:D
Uite aici:D.Kt de cat nişte informaţii despre windows 7:P
http://www.ziare.com/......s-7-387043
Fundă?:D

2 răspunsuri:
| molo a răspuns:

Nu cred ca este din cauza boxelor vezi acolo langa ceasul de la calculator in bara e o imagine ca un difuzor vezi acolo sa nu fie dat la minim sa nu auzi nimic

| YooAna2796 explică:

Jos la difuzorul de sunet imi apare un X cum sa-l iau